15 Şubat 2013 Cuma

Göksel beni ağlatıyor, üstüme gelmeyin.

Babet dediğimiz ayakkabı çeşidinin aslında rahat olması ve insanı yormaması lazım di mi?  Ama ben ne zaman babet alsam ilk zamanlar öldürmekten beter eder. Ayak parmaklarım acı çekiyor ama ben gene de üşenmeyip sana bunları yazıyorum.

Nbr?
Uyumadıysan anlatacaklarım var sana.

Hafta başı Didem'in "14 Şubatta The Edition Otel'de Göksel'in konseri var. TTnet üzerinden online konser yayını olacak. Sadece TTNet çalışanlarına özel etkinlik, bizim ajansa da birkaç tane davetiye geldi. Birlikte gidelim mi?" diyince ben tabii ki balıklama atladım.
Göksel'i severim. Özellikle yolculuk esnasında dinlemeye bayılırım. Ama hafız askere gittiğinden beri olabildiğince slow şarkılar dinlemeyi bıraktım. Hak verirsin ki o tarz şarkılar benim gibi sulu göz bir insanı -evet sandığın kadar ketum biri değilim, şarkı dinleyip de ağlayabiliyorum.- yerle bir ediyor ve Göksel çok güzel acıklı aşk şarkıları yazıyor. Hatta Göksel'n hareketli olan şarkılarını pek sevmem ben.
Neyse.
Konser günü yaklaştıkça kızları "Ben ne giyeceğim ya?" diye darladım tabi. Didem bana, "dolabında bir sürü kıyafet vardı bebek senin ya." derken ben, "evet var hepsinin de farklı bir konsepti var Göksel'in konserlik hiçbir şey yok." diye saçmalarken akşam işten çıkıp koşarcasına eve geldim ve evdekilerle yaptığım dev anket sonucu bu seneki doğum günümde giydiğim kırmızı elbise ipi göğüsledi. -oha amk ne uzun cümle oldu.-
Kıyafet, saç, makyaj hazırlanıp evden sadece 5dk uzaklıktaki otelin orada Didem'le buluştuk. Yanında işten arkadaşı Ahmet'te vardı. Sağ olsun çocuk ilgilendi bizle.
İçeri girdik billionaire club kısmına geçtik. Yalnız çok hoş bir yer ben ilk defa gittim. Bir daha da gitmem herhalde. dfgkjkdfgnmdkfmg
Hmmm ne tarafa geçsek kimseleri de tanımıyoruz ee bari şuraya doğru ilerleyelim derken kendimizi sahneyle 1.5 adım mesafe uzaklıkta bulduk. Atlasam sahnede olacağım. Öyle yakınız. 
Check-in'lerimizi olup twitter hashtag'yle twitler attık.
Yalnız Kuş'u söylerse aklında ben olayım demişti hafızım. (Sanki aklımdan çıktığında var da. :) )
Göksel sahneye çıktığında dikkatimi ilk elleri çekti. (Oysa ki herkes memelerine bakıyordu kadının! kldfgdkfjgnbdjkg) Ne kadar minik ne kadar zarif elleri var. :)
Geçtiğimiz aylarda hafız daha askere gitmeden benim çok sevdiğim mekan olan Kiki'de görmüştüm Göksel'i. Yanımızdan geçip giderken kocaman gülümsemişti. İçimden yanaklarını kocaman ısırmak gelmişti!
Aynı şeyi bugün de yaşadım ya nasıl bir sapıksam artık. (:
Kendi telefonumdan çektiğim kötü çıkmış o yüden Didem'n twittera yüklediğini çaldım. (:
Eski yeni karışık repertuvarı vardı bu akşam için. Sakin şarkılarda kendimi zor tuttum ama Rüzgar şarkısında gözlerimin daha da dolduğunun farkındaydım. Etrafa ümitsizce bakıp peçete bakınıyordum. Şarkının bitimine doğru Göksel'le göz göze geldik. Çok ciddiyim! "Ağlama :( " dercesine baktı. "Ya rezil oldum kadına ühühühühü." diyip daha da bir üzüldüm. Ama o an bana bakması falan ay sana anlatamam. Didem'e döndüm, "bana baktı göz göze geldi gördün di mi!!" dedim. Öyle salak haldeyim ki. Zaten kadınla aramızdaki mesafe ne ki. :)
Umarım benim o şebelek hallerim TTnet'in online yayınında milletle paylaşılmamıştır ya. dngkdjgndkjng.
Kamera zaten vızıl vızıl tepemizde bir orayı bir burayı çekti.
Didem bir ara çok güzel oynadı umarım onu çekmişlerdir. (:

Ha bir de konserin ortasında garson arkadaş önümüze bir minik masa (stand mı diyorlar bunlara gece hayatında? ) getirdi biz noluyor falan derken baktım hoop arkadan 2 kız sonra da onların arkadaşları 2 erkek geldi. Biz bi sinir olduk tabi. Tamam gene öndeyiz ama yani milletçe ne meraklıyız bu tarz şeylere. Zaten gelmişsin firmanın beleş etkinliğine bari görgüsüzlüğünü ortaya çıkarma. Bir ara cidden sinir oldum sürekli çarpıyor falan hareket ederken. Hemen hemen herkes gayet şık gelmiş bu 2 ABLACIM gayet paçozlardı "canım zaten göz zevkimin içine sıçtınız bari az yavaş hareket edin." diyecektim de gene salon kadını çizgimden ödün vermek istemedim. ldkfgndlfkngdlgndlkgndlkfng

Neyse çemkirme faslımı da bitirdiğime göre sana gecenin şarkısı rüzgar ile veda ediyorum.
Hadi ben yattara.
iyi geceler.

6 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Utanırım ben!
   (:
   Ben de sana bayılıyorum kuzucum! (:

   Sil
 2. Okurken bi içlendim bir kahkaha attım :D
  Bu göz göze gelme olayı yüzünden tiyatroya gitmeye ve en önden izlemeye bayılıyorum. Savaş Özdemir ve Tayfun Erarslan'a böyle havalarda aşık oldum :D
  Bence Göksel seni bunalıma sokmasın, adamın en azından yeri belli :s
  Ben, son 20 gündür nerelerde gezdiğini bilmediğim gibi, tam geldi 1 gün gördüm, sonra Eros aldı götürdü :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anam!
   Nereye gitti senin adam!
   Düğün ne zaman sizin ya?!Ondan sonra rahat edersin. (:

   Sil
 3. Acıyor şarkısı da fena ama. Ona dayanabildiniz sanırım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ona dayanabildim ya.
   O şarkı sadece üzüyor beni. Ama sevgilimden ayrılmış olsam herhalde o şarkıda da çok ağlardım. (:

   Sil

Üşenmeyip yorumladığın için teşekkürler. (: