18 Nisan 2011 Pazartesi

Özet geç ! vol.1

Gün içerisinde sürekli kumanda panelinde kim ne yazmış okurken ben şuraya girip iki satır yazmıyorum ya yedi ceddime sövseniz hakkınız var amma velakin uzun zamandır süren bitmek bilmeyen yorgunluğum ile mevsimler döndü el ele verdi beni alt etti. Eve gelir gelmez sızıyorum.
Ama derseniz ki ille de özet geç piç ne var ne yok diye hemen anlatayım;

Efenim her günüm pandamla geçiyor.
Akşamları muhakkak görüyorum onu bir gün görmesem özleyen, triplere bağlayan liseli bebelere döndüm. Daha fenası telefon elimden düşmüyor.
Nazar değmesin diyip totomu kaşıyıp kulaklarımı çekip tahtalara vurdum.

İş deseniz sürekli bir yenilik falan derken bir gün yeter lan bi kıçınız başınız oynamasın diyesim geliyor, uyuz iş maillerine abuk subuk cevaplar veresim, uyuz olduğum herkesin ağzına ağzına çarpasım geliyor. Yapmıyorum.

Gaza geliyorum bir ders çalışıyorum sonra bir hafta yayıyorum. Kendime kızıyorum.

İçimdeki pis arşivci hortladı sırf keyfi bi şeyler indirip indirip izlemiyorum. Film dizi lazım olduğunda söyleyin bana hiç boş yere indirmeyin ben de muhakkak vardır DVD yapar veririm size. jgdlgmkdlşfgmdög

Kitap okuyamıyorum ! Eskiden haftada 2 hadi olmadı 1 kitap bitiren ben şimdi ayda bir kitabı anca bitiriyorum. İki haftadır elimde aynı kitap lan noldu bana anlamıyorum.

Kasımdan beri cildim için kullandığım ilaç bitti - bilmiyorum daha önce bahsetmiş miydim- Artık mutluyum dudaklarım her dakika kurumuyor.

Çılgınlar gibi para biriktirmeye çalışıyorum olmuyor. Biriktirdiğimde yapacağım o kadar çok şey var ki ama asla istediğim kadar birikmicek biliyorum.

Heh bir de spora başlamayı düşünüyorum ama vakit yok ! Cidden yok yani delirmeme ramak kaldı. Ofisten geç çıktığım günler oluyor haftada 2 gün kurs olunca cidden spor salonuna gitmeye fırsatım olmuyor.


Anlayacağınız Sed gene aynı.
24 saatin yetmediğinden yakınıp hala daha dağınık hayatına çeki düzen verme derdinde.
Bir de mutlu.
Çok mutlu.

Herkese şimdiden iyi haftalar ! ^^,

2 yorum:

 1. oh oh maşallah :)
  Düzensizlikte seninle yarışıyorum ama senin en azından çalışacak dersin var iyi kötü bakarsın arada, ben bildiğin savruluyorum öylelemesine :)
  Hadi bakalım, iyi haberlerini alalım hep.

  YanıtlaSil
 2. Haşmetim !
  Senin de iyi haberlerini almak istiyoruz yahu !
  (:

  YanıtlaSil

Üşenmeyip yorumladığın için teşekkürler. (: