23 Temmuz 2012 Pazartesi

sevgili günlük vol 15 Kafamı kırsan hakkın var.

Valla öyle şeker parem. Kafamı kırsan yerin var. İpin ucu bir kaçtı mı toparlayamamak fena şey ama düzeltmek benim elimde diyip avutuyorum kendimi.


Son 5 senedir benim için yaz başlangıcı geçen senede yazdığım gibi katzemin okulunun tatil olmasıyla başlardı. Ve bu sene hatunum mezun oldu. Bundan sonra bize hep yaz derken bu sefer de iş güç yoğunluğu derken bir parça nevrimiz şaştı ama olsun gönüller bir olsun.


Bankadan ayrıldım ben. Bak sana anlatmayı unutuyordum az daha. İnanır mısın hiç zor olmadı bankadan ayrılmak. Tam da ilerlemek istediğim bir alandan iş teklifi gelince -itiraf ediyorum iş görüşmesinden sonra umudum yoktu, benden yazmamı istedikleri içerikleri yazıp günler boyu ses soluk çıkmayınca olmadı, beğenmediler sandım ama beklediğim telefon tam ben umudumu kesince geldi. - tamam dedim ben geliyorum siz beni bekleyin. Ben böyle dedim ama bankada sağ olsun bırakmadılar, günlerce oyaladılar, dil döktüler derken en sonunda pes edip istifamı işleme aldılar. Sonrasında da bir kaç günlük dinlemece ve bugün itibariyle yeni işimi başladım.
Nasıl güzel bir ofis nasıl güzel çalışanları var anlatamam sana.
Ya da bir ara bir posta yazarım dedikodularını yaparız burada panpa sıkıntı yok.
djgkdfngkdng
Hi Krombera ! (:


Bankadan ayrılacak olmam evde 2 değişik şekilde karşılandı. Annem bu duruma inanılmaz sevinmişti babam ise bırak yea hiç çalışma dinlen cümleleriyle aklımı çelme derdine girmişti ki tabii ki babamı dinlemedim. Her ne kadar babasının kızı imajıma zarar verecek olan bu durum... Neyse.


Bu sene One Love beni üzdü. Kimbra için gittik hatun 40dk ya durdu ya durmadı. Nasıl sinir oldum anlatamam. Bir daha Türkiye'ye gelirsem nah giderim konserine. ( Kimbra'nında çok da umurunda zaten. dghdjkgd ) Ama Kimbra'dan sonra Pulp vardı ve itiraf kendilerinin bir kaç şarkılarını duymuşluğum vardı. Bayıldım ! Sahne şovları süperdi !
Şimdi sırada benim için en önemli konser RHCP ! Hadi gel artık eylül.


Cuma günü Dark Knight Rises ! Allah'ını seven "gitme filme bak olay çıkıyor ehemehe." demesin yeter vallahi darlandım. Ben daha 2. filmi bitirdiğim an 3.film ne zaman çıkacak ulan diye delirmeye başlamış bir insan olarak tabii ki beklemicem tabii ki izlicem. BATMAN ULAN !


Arkadaş kontenjanından mecburen facebooka eklediğimiz twitter'da takipleştiğimiz insanların götlerinin kalkması günümüzün vebası arkadaş. Bu yüzden ben bunlara son veriyorum. Belki şu an çok saçmaladığımı düşünüyorsun bebeto haklı da olabilirsin. Belki. Ama istemiyorum. Az iyidir.


Çenemin bağı yok benim, bilirsin. Küfür edeceğim anlarda da çekinmem ama gereksiz yere de kimseye küfür etmem. Nereden çıktı bu deme hatırlatmak istedim sadece.


İyi geceler bebeto. ^^,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Üşenmeyip yorumladığın için teşekkürler. (: