18 Haziran 2012 Pazartesi

sevgili günlük vol.14 Yazacak çok şey var hangisinden başlasam ?!

Çılgınlar gibi yorgun olduğum halde sabah şekerleri modunda şu yazıyı yazıyorum ya valla süperim. Ama biraz daha ertelersem sanırım bir kaç ay daha bloga yazı girmezdim gibime geliyor.
Bazen kendime çok kızıyorum ya. Beni en çok rahatlatan şey yazı yazmak. Gün boyu aklımda bir dünya şey oluyor şunu da yazarım bunu da yazarım derken eve gelince hooop aklımdan gidiyor. Zaten eve o kadar yorgun geliyorum ki ne sen sor ne ben söylim şekerparem.
Ama evet burayı unutmamak lazım. Günlüğe not düşmek lazım.


-----

Nisan ayı bol eğitimli sonra yeni işe başlamalı ve ağır depresyonlu geçti. Mayısın da ondan pek bir farkı yoktu aslında. Her gün "bugün işi bırakıyorum"la başlayan cümlelerle ofise gittim durdum. Bir gün işimi çok sevdiysem 3 gün nefret ettim. Ben ki "Bankacılık kim ben kim deli miyim ya ? " derken deli olduğumu unutmuşum büyük laf etmişim.
Aslında işle ilgili o kadar çok şeyi buraya yazmak istiyorum ki sonra da boş ver Sed diyorum. İşten birileri okur sonra olaylar olaylar uğraşma.
Ama bak mesela bugün işimi seviyorum.
Yarın için garanti veremem.

-----

Her gün işten ötürü o kadar çok yürüyorum ki 3 kilo verdim a dostlar ! Bir dünya pantolonumu terziye götürdüm darlattırdım. Ama en fenası sahadayım ya az da olsa bronzlaştım ve bu durumu hiç sevmedim. Lanet olsun !

-----

Bunu yazsam mı yazmasam mı bilmiyorum am senden mi saklicam be kuşum ! 2 yıl sonra malum ilacı -isim vermiim.- tekrar kullanmaya başladım. Geçen seferki kötü değilim ama ! iş heyecanım tedirginliğe vurunca kendimi doktorda buldum. Dedim ki bebeğim bu böyle olacak gibi değil ne yapsam ? Konuştuk da konuştuk. Günde tek dozla kafamı rahatlattım. Valla rahatım ama. Her konuya "sikerler yaa amaaan." modundayım. Sonum hayrolsun. lkdfngkjfdgndkjgn

-----

İtiraf : Deli gibi takip ettiğim makyaj blogları var. Resmen her gün baktıklarım var, acaba bugün yeni yazı yazdı mı hatun, diye. Valla sayelerinde bir çok yararlı şey öğrendim. Öpücükler onlara.

-----

Fallarımda sürekli bu yaz yurtdışına çıkacağımı söylüyorlar. Oha diyorum süper süper kesin bu sefer gidiyorum galiba sonra diyorum ki önce kredi kartı borcunu bitir. Sonra dünya turu bile yaparsın Sed.

-----

Milletin annesi kızı çok alışveriş yapıyor diye kızar, bir şey beğendiğinde bırak sonra alırsın der aldırtmaz benim annem de ayrı bir model ! Her şeyi ama her şeyi aldırıyor ! dhgkjddgjkfngdkn
Tabi ki bitmez kredi kartı borcum.

-----

Aslına bakarsak önümüzdeki ay kredi kartı borcum bitecek gibi lan. dfkjgbdkjgndjkngf

-----

Erkek Dedikodusu 2 'yi alıp okumayan kaldı mı şekerler ? 2.günü gittim aldım ulan ve direkt bitti. Kendi kitabım olsa bu kadar çabuk okuyup bitirmezdim. İlki için yazı yazmıştım. Onun içinde yazacağım tabii ki. Az sabır.

-----

Sevgiliyle teyzoş tanıştı. Büyük olay. (:

-----

Babalar gününde babasına son dakika hediye alanlardanım.

-----

Valla bundan sonra yazacaklarımı bir yerlere not alacağım bak bu yazı hiç olmadı biliyorum ama idare ediver be tatlım. Hem bak yaşıyorum ya ondan haberin oldu en azından.


Öpcükler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Üşenmeyip yorumladığın için teşekkürler. (: