30 Ocak 2012 Pazartesi

Zenne

İnternette dönen kötü eleştirilerin hiçbirini hak etmeyen film. Tek olumsuzluk -bence- biraz daha uzun olabilirdi sanki. Ama öyle kıvamında öyle gerçekleri insanların suratına tokat gibi çarpıyor ki.

Türkiye’deki bazı gerçekleri o kadar güzel anlatmışlar ki -ki zaten gerçek bir yaşam öyküsü. - bir kez daha nefret ettim bu ülkedeki insanlardan; özellikle kadınlardan.

Filmin konusuyla ilgili tek söyleyeceğim şey şudur ; olumsuz beyanatta bulunan herkesin homofobik olduğunu düşünüyorum. Ve suratlarına kocaman bir siktir çekiyorum.

Ha bir de Türk filmlerinde izlediğim en en en kötü anne karakteri vardı. Allah belasını versin onunda o kadar sinirlendim.“Evet şimdi napıyoruz; ellerimizi yukarı kaldırıyoruz, gülümsüyoruz ve sonrasında kocaman alkışlıyoruz…”


5 yorum:

 1. merak ediyodum teşekkürler. izlicem :)
  -
  hemera

  YanıtlaSil
 2. İyi seyirler hemera. :)

  YanıtlaSil
 3. Henüz izlemedim ama beklentim çok büyük bu filmden! Daha fragmanını gördüğüm anda işte güzel bir film geliyor demiştim ve fragman bile bana filmin kalitesi hakkında aşağı yukarı bir fikir vermişti. O zaman ne yapıyorum? Yakın zamanda sinemaya gidiyorum:)

  YanıtlaSil
 4. ay bence eminim harikadır meraktan ölüyorum izlicem en kısa sürede!

  YanıtlaSil
 5. @Selinacar, umarım beklentilerini karşılar. :)

  Mia'm, git git mia'm hatta sevgilinle git. (:

  YanıtlaSil

Üşenmeyip yorumladığın için teşekkürler. (: