17 Ekim 2009 Cumartesi

come back be anam.!

Tamam biraz abartmış olabilirim yazmama konusunda bak ama sonunda geri geldim ! Ne mutlu sana !
O kadar çok şey var ki. Öncelikle OKUL !

Sanırım bu sene sevgili okulum beni haftasonları İstanbul'a göndermeyecek. Cumaları dersim 9da bitiyor ! Diğer günlerde 11de dersimin bittiği zamanlarda var ama hiç biri cuma kadar sıkmıyor. İnsanı okuldan soğutuyorlar. İkinci öğretim olmanın kötülükleri işte.

Peki ya bir senedir dersini almak için sabırsızlandığım hocanın dersini çok yavan ve sıradan anlatmasına ne demeli ?! Ben ağlamayayım da kim ağlasın a dostlar ?

Peki ya okulum öğrenci kimlik kartı rengi olarak bu sene camii yeşilini seçmesini kim açıklayacak ?

Bütün derslerimin fazla sözel olması ?! Tamam süpersonik bir sayısal zekam yoktur itiraf edeyim, ama bu kadar sözel de beni sıkıyor, ciddiyim.

Bu kadar okul faslı şimdilik yeter.

Şu 2 haftada toplamda 3 sefer hasta oldum ayrıca. Tanıyanlar bilir sene de bi bilemedin 2 sefer hasta olurum o da küçük bir boğaz ağrısı ya da günü birlik grip. Ama bu sefer hayatımda ilk defa " abiğğ sanırım ölüyorum ya." dedim. Sevgili prenses prenses ( canım oda arkadaşım, okuldaki daimi dostum ) ve alnıma koyduğu o bezler olmasa sanırım ben bu satırları yazamazdım. Hayatımda ilk defa o kadar çok ateşim çıktı. Neyse şimdi iyiyim.

Prenses diyince aklıma ne geldi. Geçen gün arkadaşlarla Yemekteyiz'i izliyoruz, - evet burada Yemekteyiz'i izleyecek kadar sıkılabiliyoruz bazen.- hatunun biri vardı. O nasıl bir sarıdır o nasıl bir ağız yapısıdır derken hatunun adının PİRENSES olduğunu okuduk ! Pirenses ne lan ?!

Bloga uzun süre bakmayıp, baktığım zaman da sevdiğim bloggerların bir sürü yazısıyla karşılaşmak, PAHA BİÇİLEMEZ !

Valla birşeylerden elini eteğini çekmek süperde ben sanırım biraz fazla abartıyorum bu durumu. Gelen tepkiler bu yönde...

Ve ve ve - kendime not olsun bu- bir daha adını sanını duymadığım, hakkında en ufak bir eleştiri yazsını okumadığım bir kitap daha alırsam 2 olsun ! "kuz, ben bu kitabı alıyorum; beni çeken birşey var." Evet öyle bir çekti ki kitap okuyamıyorum.

Mucuk.


p.s : Son olarak, benle aynı blog temasını kullananlara sinir olmaya çalışıyorum ama kendime özel blog teması yapamayacak kadar üşendiğim için kendime daha çok sinir oluyorum

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Üşenmeyip yorumladığın için teşekkürler. (: