31 Aralık 2010 Cuma

yeniyılyeniyılyeniyılyenibizlerekutluolsun. lkjgfdşlgkdşflg

2005-2006ya kadar her yılbaşım aynıydı.
Kuzenlerim Cansu ve Cemal bize gelir, Cansumla çılgın makyajlar yapar saçlarımızı da yapar tüm gece ne kadar eğlenebilirsek eğlenirdik. Evde yılbaşı eğlencesi kısıtlı malum.
2007e girdiğimiz sene ise amcam sırtında bir çuval üzerinde Noel Baba kıyafetleriyle eve gelmişti.! O sırada okey oynayan biz şaşkınlıkla ne yapacağımızı bilememiştik. Düşünsenize kapıyı açıyorsun Noel Baba. Çocukluk hayalim gerçek olmuştu lan ! fdşlgkdşlgkd
2008e girdiğimiz yıl ise daha daha güzeldi. Her sene olduğu gibi annem gene yılbaşı sofrasını en mükemmel haliyle kurmuştu. Bitanecik kuzen Cansu ve son yıllarda eskisi kadar görüşemediğim guduğum Tuğçemde gelmişti. Eve gizliden sokulmuş biralar (gençtik ve eve sadece bira sokabildiğimiz zamanlardı, lanet. ) bağıra bağıra söylenen şarkılar hediye vermeceler almacalar derken kapıya Tuğçemin ailesi, Ayşe Teyzem ve Yalçın amcam gelip bizimkilerden izin alıp kaçırmışlardı bizi. Arabayla boğaz turu derken yeni yıla Boğaziçi Köprüsünde girmiştik. fdjbgdşlfkdşlfk (sanırım o yüzden bütün bi yılı yollarda geçirdim.dglkşfkglşkg) Gecenin 4inde eve gelmiş sabah 7de işe gitmiştim. Hey gidi hey.
2009a girdiğimiz yılbaşında ise o kadar çok istememe rağmen okulda arkadaşlarımla kalamamış ailemle birlikte girmiştim gene yeni yıla. Cidden 2009a nasıl girdik neler oldu hiç hatırlamıyorum. Oha çok entresan.
2010a girdiğimiz yılbaşı ise gerçekten özeldi. Güzeldi. Onunlaydık. Eğleniyorduk. Gülüyorduk.
Ve geldik bu seneye. Bu sene en plansız senem sanırım. Meleğim kaçırabilirse beni onlara gidicem.
Geride bıraktığım seneye bakınca genel hatlarıyla zihnimde "evet o gün yılın en güzel günüydü." benim için diyebileceğim bir gün yok sanırım. Evet bir çok şey oldu benim için ama diyorum ya önceki yıllara oranla o "özel gün" olmadı. En en önemlisi olsa olsa benim için mezuniyetti.

Velhasıl, 2011in önce bana sonra da sizlere ne istiyorsanız ne arzuluyorsanız onu getirmesini istiyorum. üst üstte 20tane kırmızı don giymişcesine güzel bir sene geçirmenizi dilerim.
Ha unutmadan yeni yılda bol aşk, çokça olay, bir sürü dedikodu akabindeyse sağlık ve huzur diliyorum bir de. (:

Şimdiden MUTLU YILLAR ! (:

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Üşenmeyip yorumladığın için teşekkürler. (: